Telefon

+48 512-358-477

Zobacz etapy tworzenia

Jak to działa?

Od projektu do stanu deweloperskiego

5
Realizujemy zamówienia przygotowując indywidualny projekt architektoniczny lub dokonując adaptacji projektu wybranego przez klienta do naszej (keramzytowej) technologii. 

Wykonujemy inwestycje do stanu surowego otwartego, stanu surowego zamkniętego oraz stanu deweloperskiego. Istotną kwestią budowy domu z keramzytu jest szybki czas budowy.

Proponujemy pełny zakres usług od analiz działki, przez koncepcję, projekt budowlany, aż po projekt wykonawczy i nadzory autorskie.

Zajmujemy się również wszelkimi uzgodnieniami urzędowymi, w tym pomocą w podłączeniu mediów do budynków włącznie do uzyskania pozwolenia na budowę. 

6
Zapoznaj się z kosztorysem

Ile to kosztuje?

Jakie koszty są uwzględniane przy tworzeniu kosztorysu?

Dokładny koszt budowy domu z keramzytu możemy wyliczyć po przedłożeniu kompletnego projektu oraz ustaleniu z Inwestorem zakresu prac.

Takich jak szczegóły w zakresie np. instalacji, rodzaju materiałów, jak również dokładnej lokalizacji inwestycji ponieważ wpływa to na koszt transportu elementów prefabrykowanych ścian. Ważne są również warunki geologiczne, od których uzależnione jest wykonanie prac fundamentowych.